godina
year
év
mjesto
place
hely
područje
region
régió
zemlja
country
ország
društvo
group
együttes
1996 Bački Monoštor Vojvodina SRB KUD Bodrog
1996 Bizovac Baranja HR KUD Bizovac
1996 Martinci Podravina H ŽVG Korjeni
1996 Pečuh (August Šenoa) Baranja H ŽVG August Šenoa
1996 Siče Slavonija HR KUD Radinje
1997 Babina Greda Slavonija HR KUD Mijat Stojanović
1997 Lug-Brankovići Bosna BiH HKKUD Ognjišta
1997 Martinci Podravina H ŽVG Korjeni
1997 Pečuh (August Šenoa) Baranja H ŽVG August Šenoa
1997 Tavankut Vojvodina SRB HKPD Matija Gubec
1997 Vrlika Dalmacija HR KUD Vrlika
1998 Bački Breg Vojvodina SRB KUD Silvije Strahimir Kranjčević
1998 Oštra Luka-Bok Bosna BiH KUD Ravnica
1998 Podravske Sesvete Podravina HR KUD Podravske Sesvete
1998 Starin Podravina H KUD Biseri Drave
1998 Trogir Dalmacija HR KUD Kvadrilja
1998 Vranovci-Bukovlje Slavonija HR KUD Vranovci-Bukovlje
1999 Baranjsko Petrovo Selo Baranja HR KUD Seljačka sloga
1999 Martinci Podravina H ŽVG Korjeni
1999 Sombor Vojvodina SRB KUD Vladimir Nazor
1999 Strizivojna Slavonija HR KUD Šokadija
1999 Trogir Dalmacija HR KUD Kvadrilja
1999 Tuzla Bosna BiH Društvo Hrvatski dom
1999 Zaprešić Zagorje HR KUD Ban Jelašić
2000 Donja Bebrina Slavonija HR KUD Kolo
2000 Duboševica Baranja HR KUD Mladi Šokci
2000 Dušnok Bačka H KUD Dušnok
2000 Habjanovci Baranja HR KUD Vijenac
2000 Martinci Podravina H ŽVG Korjeni
2000 Slano Dalmacija HR KUD Lijerica
2000 Sovinjak Istra HR KUD Sovinjak
2000 Subotica Vojvodina SRB HKC Bunjevačko kolo
2000 Vijaka i Vareš Bosna BiH HKUD Napredak
2000 Viškovo Primorje HR Halubajski zvončari
2001 Beč Austria A Kolo slavuj
2001 Gabonjin Primorje HR Foklorna grupa Sveti Petar
2001 Mali Lošinj Primorje HR Folklorna grupa Manfrina
2001 Siče Slavonija HR KUD Radinje
2001 Šikloš Baranja H ŽVG Semarkuše
2001 Široki Brijeg Hercegovina BiH HKD Vrila
2001 Slavonski Brod Slavonija HR FA Brod
2001 Smokovljani-Visočani Dalmacija HR Žutopas
2001 Tavankut Vojvodina SRB HKPD Matija Gubec
2002 Bački Breg Vojvodina SRB KUD Silvije Strahimir Kranjčević
2002 Donja Obreška Moslavina HR KUD Obreška
2002 Kotoriba Međimurje HR KUD Kotoriba
2002 Luč Baranja HR KUD Luč
2002 Plehan Bosna BiH Zavičajni klub Plehan
2002 Šikloš Baranja H ŽVG Semarkuše
2002 Škabrnje Dalmacija HR KUD Škabrnja
2002 Slobodnica Slavonija HR KUD Šokica
2002 Tavankut Vojvodina SRB KUD Sefir
2003 Bački Monoštor Vojvodina SRB KUD Bodrog
2003 Devinsko Novo Selo Slovakija SK Folklorna grupa Črip
2003 Donji Andrijevci Slavonija HR KUD Tomislav
2003 Ljubuški Hercegovina BiH KUD Herceg Stjepan
2003 Ošlje-Stupa Dalmacija HR KUD Linđo
2003 Prisika Gradišće H KUD Zviranjak
2003 Samobor Zagorje HR KUD Oštrc
2003 Sombor Vojvodina SRB KUD Vladimir Nazor
2003 Topolje Baranja HR KUD Topolje
2004 Donja Dubrava Međimurje HR KUD Seljačka sloga
2004 Draž Baranja HR KUD Sloga
2004 Kupljenovo Zagorje HR KUD Kupljenovo
2004 Podvinje Slavonija HR KUD Podvinje
2004 Polača Dalmacija HR KUD Gradina
2004 Posušje Hercegovina BiH HKUD Fra Petar Bakula
2004 Subotica Vojvodina SRB HKC Bunjevačko kolo
2005 Bački Monoštor Vojvodina SRB KUD Bodrog
2005 Grabovac Baranja HR KUD Grabovac
2005 Karlovac Pokuplje HR FA Ivan Mažuranić
2005 Koprivnica Podravina HR KUD Koprivnica
2005 Sinj Dalmacija HR KUD Glavice
2005 Slavonski Brod Slavonija HR FA Brod
2005 Tavankut Vojvodina SRB HKPD Matija Gubec
2005 Usora Bosna BiH KUD Izvor-Žabljak
2005 Zagreb Zagreb HR SKUD Ivan Goran Kovačić
2006 Barč Podravina H Podravina
2006 Blato Dalmacija HR Viteško udruženje Kumpanjija
2006 Bračević Dalmatinska Zagora HR Bračevići
2006 Draž Baranja HR KUD Sloga
2006 Gljev Dalmatinska Zagora HR Didi s Kamešnice
2006 Gorjani Slavonija HR KUD Gorjanac
2006 Guča Gora Bosna BiH IFG Sloga
2006 Kašad Baranja H KUD Dola
2006 Oriovac Slavonija HR KUD Luka Ilić Oriovčanin
2006 Subotica Vojvodina SRB HKC Bunjevačko kolo
2007 Bračević Dalmatinska Zagora HR KUD Svilaja Svi Sveti
2007 Generalski Stol Pokuplje HR KUD Izvor
2007 Kašad Baranja H KUD Dola
2007 Kupina Slavonija HR KUD Kupina
2007 Lug-Brankovići Bosna BiH HKKUD Ognjišta
2007 Pridvorje Dalmacija HR KUD Stjepan Radić
2007 Salanta Baranja H KUD Marica
2007 Tavankut Vojvodina SRB HKPD Matija Gubec
2007 Valpovo Baranja HR HKUD Valpovo 1905
2008 Grebaštica Dalmacija HR KUD Bedem
2008 Jambol Bugarska BG Kabile
2008 Mače Zagorje HR KUD Ljudevit Gaj
2008 Metković Dalmacija HR KUD Metković
2008 Mohač Baranja H TO Šokadija
2008 Putnikovići Dalmacija HR KUD Putnikovići
2008 Slavonski Brod Slavonija HR FA Brod
2008 Subotica Vojvodina SRB HKC Bunjevačko kolo
2008 Usora Bosna BiH KUD Izvor-Žabljak
2011 Davor Slavonija HR KUD Matija Antun Reljković
2011 Draž Baranja HR KUD Sloga
2011 Kljaci Dalmatinska Zagora HR KUD Sveti Ilija Kljaci
2011 Livno Hercegovina BiH KUD Kamešnica
2011 Osijek Baranja HR HKUD Željezničar
2011 Pazin Istra HR FD Pazin
2012 Lukovišće Podravina H KUD Drava
2012 Mohač Baranja H Šokački ker
2012 Mostar Hercegovina BiH HKUD Rodoč
2012 Smokovljani-Visočani Dalmacija HR KU Žutopas
2012 Tavankut Vojvodina SRB HKPD Matija Gubec
2012 Trnjani Slavonija HR KUD Lovor
2013 Donja Bebrina Slavonija HR KUD Kolo
2013 Gornja Stubica Zagorje HR KUD Matija Gubec
2013 Metković Dalmacija HR KUD Metković
2013 Široki Brijeg Hercegovina BiH HKD Vrila
2013 Mohač Baranja H Šokadija
2013 Sombor Bačka SRB KUD Vladimir Nazor
2014 Davor Slavonija HR KUD Matija Antun Reljković
2014 Draž Baranja HR KUD Seljačka sloga
2014 Gorjani Slavonija HR KUD Gorjanac
2014 Posušje Hercegovina BiH HKUD Fra Petar Bakula
2014 Tavankut Vojvodina SRB HKPD Matija Gubec
2014 Varaždin Podravina HR KUD Varteks
2014 Zadubravlje Slavonija HR KUD Seljačka sloga
2014 Zadubravlje Slavonija HR KUD Seljačka sloga
2015 Siče Slavonija HR KUD Radinje
2015 Slavonski Brod Slavonija HR FA Brod
2015 Lug-Brankovići Bosna BiH HKUD Ognjišta
2015 Izbično Hercegovina BiH HKUD Brda
2015 Kukinj Baranja H KUD Ladislav Matušek
2017 Žejane Istra HR Žejanski zvončari
2017 Sarvaš Slavonija HR KUD Sarvaš
2017 Gorjani Slavonija HR KUD Gorjanac
2017 Neum Hercegovina BiH HKUD Lindžo
2017 Slavonski Brod Slavonija HR FA Broda
2017 Kupljenovo Zagorje HR KUD Kupljenovo
2017 Osijek Baranja HR HKUD Osijek1862